Kontakt

Anna Eriksson

Anna Eriksson

Ordförande

anna.a.eriksson@nynashamn.se
Tel 070-776 90 17

Helena Matthews

Helena Matthews

Sekreterare

helena.matthews@plushogskolan.se
Tel 0761-42 42 80

Maria Sandin

Maria Sandin

Kassör

maria.sandin@smhsverige.se
Tel 072-393 35 61

Emnet Elisabet Jonsson

Emnet Elisabet Jonsson

Kommunikationsansvarig

emnet.elisabet.jonsson@stockholm.se
Tel 08-508 402 07

Cathrine Haglund

Cathrine Haglund

Suppleant

cathrine.haglund@sodertalje.se
Tel 08-5230 3790

Maria Olin

Maria Olin

Suppleant

maria.olin@medieinstitutet.se
Tel 073-539 14 84

Stefan Carlberg

Stefan Carlberg

Sekreterare

stefan.carlberg@fei.se
Tel 070-775 00 65 

Styrelsens sammanträden

 

Under våren 2018 sammanträder styrelsen vid följande datum: Har du en fråga till styrelsen tar du enklast kontakt med vår ordförande Anna Eriksson, anna.a.eriksson@nynashamn.se

16 april
14 maj
11 juni